Karbantartó mérnök - LPD

Orosháza, LPD

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

A karbantartó mérnök feladata a termelő gépek folyamatos üzemeltetésének biztosítása.

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • Tervezed a termelő berendezéseink folyamatos üzemeltetéséhez, hibaelhárításhoz szükséges feladatokat (autóipari forgácsoló, megmunkáló berendezések és automatizált szerelőgépek, robotcellák)
  • A karbantartási terveket készítesz, majd megvalósulásukat nyomon követed
  • Gondoskodsz a karbantartáshoz szükséges eszközök beszerzéséről és kapcsolatban állsz a külső szerviz partnerekkel
  • Elemzéseket készítesz a hozzád tartozó karbantartási projektek beüzemeléséről, gépek meghibásodásairól
  • Szakmai tudásoddal támogatod és irányítod egy 10-15 fős hibaelhárító csoport napi feladatait

Ami ehhez a munkához szükséges:

  • Gépészmérnök vagy karbantartó szakmérnök / mechatronikai mérnök végzettség
  • Gyakorlatorientált gondolkodásmód
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Ami előnyt jelent:

  • Hasonló szakterületen (forgácsolás, autoipar) szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Autóipari minőségbiztosítási szabványok (IATF 16949:2016) ismerete
  • TPM/LEAN rendszer ismeret
  • Gyökérok kereső és problémamegoldó módszerek (5WHY, ISHIKAWA) ismerete és gyakorlati alkalmazása

KAPCSOLAT

KÖZPONTI IRODA

Linamar Hungary Zrt.

5900 HUNGARY - Orosháza, Csorvási út 27.

 Telefon: +36 68 514 600

 Fax: +36 68 514 690

 Email: linamarhungaryzrt@linamar.com

 Toborzás: jelentkezem@linamar.com

GPS: 46°34'44.4"N 20°41'30.3"E

TÁMOP